top of page

Hoşver Kimdir?

1988 yılında mühendislik, taahhüt işiyle temelleri atılan, işin alfabesinden başlayan ve bu alanda profesyonelleşen firma 1991 yılında ısı ve tesisat malzemelerinin toptan satışını yapmaya başlamıştır.
Müşterilerinin teveccühüyle hızla büyüyen işletme, 2000 yılında siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için şu anda faaliyetlerini sürdürmekte olduğu Demirciler Sitesi'ne taşınmıştır.
2001 yılında boru bağlantı parçaları ve radyatör üretimine yönelik araştırma geliştirme çalışmalarını yürütmek için tesis etmiş olduğu Ar-Ge departmanı bünyesinde birtakım tasarım çalışmaları yürütmüş, bazı prototipler geliştirmiştir.
2004 yılı başlarında Hoşpan markası ile havlu radyatör, borpar markası ile de konsantrik redüksiyon, doğalgaz kelepçeleri ve kaynaklı malzeme üretimine başlamıştır.

Hoşver Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sürekli takip ederek , geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

14531.jpg
Taslak
bottom of page