Hoşver Kimdir?

Çok uzun yıllardır ısıtma soğutma sektöründe varlığını sürdüren Hoşver hem alaylı hem de okullu olmasının avantajını tüm kulvarlarda yaşıyor. 

Elektrikli termosifon, termoboyler, ani su ısıtıcısı, tezgah altı ve üstü termosifon, inox termosifon, hermetik şofben, bacalı şofben, kombi, radyatör ve endüstriyel kazan grupları ile zengin  ürün gamına sahip olan Thermex Corporation, tüketicilerin sıcak kullanım suyu ve ısınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2016 yılında Türkiye ve İtalya, 2017 yılında Çin ve İspanya daki şirketlerimiz kurularak holding bünyemize katılmıştır. Pek çok ülkede ürünlerin depolanmasından nihai tüketiciye ulaşmasını sağlayan zincir kurulmuş olup, bu zincir her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Thermex ürünleri, faaliyet gösterdiğimiz farklı ülke pazarlarının kalite standartlarını sağlamaktadır. Ürünlerimiz, CE, EAC, GHOST, CB mark gibi ulusal ve uluslararası kalite standartları ve belgelerine sahiptir.Hoşver ve Thermex Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak ve  müşteri ihtiyaç ve beklentileri sürekli takip ederek , geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

  • b-facebook
  • Twitter Round
  • B-Pinterest