top of page

Hoşver Kimdir?

TR;

1988 yılında mühendislik, taahhüt işiyle temelleri atılan, işin alfabesinden başlayan ve bu alanda profesyonelleşen firma 1991 yılında ısı ve tesisat malzemelerinin toptan satışını yapmaya başlamıştır.
Müşterilerinin teveccühüyle hızla büyüyen işletme, 2000 yılında siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için şu anda faaliyetlerini sürdürmekte olduğu Demirciler Sitesi'ne taşınmıştır.
2001 yılında boru bağlantı parçaları ve radyatör üretimine yönelik araştırma geliştirme çalışmalarını yürütmek için tesis etmiş olduğu Ar-Ge departmanı bünyesinde birtakım tasarım çalışmaları yürütmüş, bazı prototipler geliştirmiştir.
2004 yılı başlarında Hoşpan markası ile havlu radyatör, borpar markası ile de konsantrik redüksiyon, doğalgaz kelepçeleri ve kaynaklı malzeme üretimine başlamıştır. Hoşver Türkiye ekibi, ürün kalitesine büyük önem veren, başarının sadece en üst düzeyde kalite ile elde edilebileceğine inanarak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sürekli takip ederek , geleceğe yön verecek olan ürünleri hazırlamak için büyük bir istek ve azimle çalışmalarını sürdürmektedir.

ENG;

The company, whose foundations were laid in 1988 with engineering and contracting business, started from the alphabet of the business and became professional in this field, started to wholesale heating and plumbing materials in 1991.
Growing rapidly with the support of its customers, the business moved to Demirciler Sitesi, where it currently operates, in 2000 in order to provide better service to its valued customers.
It carried out some design studies and developed some prototypes within the R&D department, which it established in 2001 to carry out research and development studies for the production of pipe fittings and radiators.
In early 2004, it started to produce towel radiators under the Hoşpan brand, and concentric reduction, natural gas clamps and welded materials under the Borpar brand.

Hoşver Turkey team attaches great importance to product quality, believes that success can only be achieved with the highest level of quality, constantly follows customer needs and expectations, and continues to work with great desire and determination to prepare products that will shape the future.

Taslak
14531.jpg
bottom of page